Konečná & Zacha má dva nové partnery

|

Advokátní kancelář Konečná & Zacha povýšila vedoucího advokáta Ľuboše Fojtíka a seniorního advokáta Tomáše Riedla do partnerských pozic pražské pobočky. „S potěšením oznamujeme, že Ľuboš a Tomáš byli jmenováni partnery naší kanceláře. Každý z nich má více než 10 let zkušeností, dosáhl ve svých oborech mnoha úspěchů a současně rozumí hodnotám, na nichž si zakládáme. Především však rozumí vysokým očekáváním našich klientů. Upřímně kolegům k jejich zaslouženému povýšení gratulujeme,“ sdělili společníci kanceláře Radka Konečná a Tomáš Zacha.

Firma, která má kanceláře vedle Prahy a Bratislavy také v bulharské Sofii, rumunské Bukurešti a v ruském Petrohradu, má tak v tuto chvíli sedm partnerů. Na svém webu pak uvádí dalších 15 konkrétních spolupracovníků, a to na pozicích seniorních advokátů či of counselů, vedle nich pak má koncipienty a další pracovníky. 

„Ľuboš Fojtík je odborníkem v oblasti řešení sporů, který s naší kanceláří spolupracuje již déle než 13 let a z toho již přes 8 let vede náš tým sporové agendy. Specializuje se na zastupování klientů v soudních řízeních a arbitrážích s důrazem na spory z výstavby a nemovitostních transakcí. Ľuboš zastupuje klienty v mnoha kauzách národního i mezinárodního významu, přičemž z nejvýznamnějších klientů lze zmínit skupinu Crestyl, Statutární město Ostrava, Stadler Rail, Chayton Capital či Všeobecnú úverovú banku. Ľuboš se současně zabývá též oblastí veřejnoprávní regulace, zejména problematikou zadávání veřejných zakázek, pracovním právem a ochranou osobních údajů.

Tomáš Riedl se specializuje na právo nemovitostí, zejména na pronájmy obchodních center, retailových parků a kancelářských budov (včetně aktuálně největšího polyfunkčního projektu v centru Prahy) a na pronájmy typu „build-to-suit“ určené převážně pro podnikatele v logistice a průmyslu. Do jeho expertizy spadají také záležitosti spojené s developmentem, včetně smluv o dílo. Tomáš je v naší kanceláři již více než 10 let a je zodpovědný za významnou část našich developerských projektů,“ uvedla za kancelář Kateřina Pokorná.

Foto: Gerd Altmann z Pixabay

Předchozí

ČAK posílá postiženým obcím 400 tisíc, vyzývá k pomoci

Navzdory pandemii je teď insolvenčních návrhů méně

Další