Koronavirus připravil bývalou ministryni spravedlnosti o oslavu. Na trhu je 10 let

|

Pražská kancelář bývalé ministryně spravedlnosti Daniely Kovářové působí na trhu již 10 let. „Během uplynulých deseti let jsme s kolegyněmi obsloužily kolem dvou tisíců klientů. Jsem ráda, že se mi celou dobu daří přesvědčovat klienty o výhodách nesporného řešení rodinných sporů,“ říká Daniela Kovářová, která je rovněž prezidentkou Unie rodinných advokátů.

„Po svém působení na ministerstvu a řízení Justiční akademie jsem se v roce 2011 vrátila do advokacie a od začátku jsem se rozhodla zaměřit se na rodinné problémy rodiny, manželů, dětí a vypořádání společného jmění,“ vzpomíná Daniela Kovářová: „Šlo tehdy o neoblíbenou agendu, které se většina mých kolegů kvůli emocím vyhýbala. Rodinné problémy ovšem zasahují každého velmi citelně, proto jsem se rozhodla zaměřit se právě na ně. Tento krok se ukázal jako správný, řada kolegů mě od té doby následovala a nyní se už mnoho advokátů cíleně specializuje právě na rodinné právo.“

„Kdyby nebylo koronavirové pandemie, uspořádala bych velkou oslavu, na které bych poděkovala všem spolupracovníkům i kolegům, kteří kanceláří během let prošli. Takto mi nezbývá než jim poděkovat aspoň touto formou,“ dodává Daniela Kovářová.

FOTO: Daniel Hromada

Předchozí

Arca míří ke konkurzu na Slovensku. Vrchní soud zamítl insolvenci v České republice

Riziko v Německu? Firmy mají problémy s platební neschopností

Další