Lawyers & Business vyhlásí Advokátní kanceláře roku

|

Lawyers & Business vyhlásí ve středu 25. května 100 nejzajímavějších advokátních kanceláří na trhu, představí největší českou a největší mezinárodní kancelář roku a udělí rovněž uznání za diverzitu a udržitelnost. Představíme také ročenku Advokátní kanceláře roku 2021, vydanou jako speciál našeho magazínu, s množstvím souvisejících rozhovorů a analýz. 

Jako vůbec první přineseme kvalifikované odhady aktuálních hospodářských výsledků desítek advokátních kanceláří. Z advokátního trhu jsme získali také mnoho dalších zajímavých informací, které v ročence podrobně analyzujeme, komentujeme a dále rozebíráme. Zjistili jsme například, jaké kanceláře jsou nejčastěji ostatními považovány za konkurenci a kteří právníci ostatní nejvíce inspirují.

Víme, jak advokátní kanceláře v České republice přistupují k tématům, jako jsou diverzifikace, inovace, diverzita, udržitelnost či nástupnictví. Tím se mimochodem v současnosti zabývá většina reportujících firem a některé z nich sdílejí také své povedené, či naopak nepovedené zkušenosti.

Účast na slavnostním večeru přislíbili vedle předsedy České advokátní komory Roberta Němce a předních zástupců advokacie například prezident Soudcovské unie Libor Vávra, prezidentka Unie podnikových právníků Marie Brejchová či proděkan pražské právnické fakulty Michal Tomášek.

Hlavním partnerem je Total Service. Partnery jsou Bohematic, Hästens, Chateau Herálec, Matzner Legal, NGSS a Unicorn Systems a.s. /Produkt Bookigy.

logo_na_bile_pozadi
Předchozí

Disruptory roku jsou Donát či Krausová

Boháč: Konec memorování, i toho chci na fakultě dosáhnout

Další