Matzner Legal dvouciferně roste. A spustila Matzner Tax & Accounting

|

Advokátní kancelář Matzner Legal, která již od roku 2003 poskytuje komplexní právní služby především v oblasti IT & autorského práva, korporátního, občanského a trestního práva, vstoupila do roku 2024 s rozšířenou nabídkou služeb a týmem posíleným o nového advokáta. Personální rozšíření chystá i v letošním roce.

Závěr roku 2023 se v Matzner Legal nesl ve znamení akvizice poradensko-účetní společnosti, díky níž nyní advokátní kancelář nabízí poradenství a služby i v těchto oblastech. Vznik Matzner Tax & Accounting je reakcí na stále rostoucí komplexnost a provázanost právní, daňové a účetní problematiky v mnoha oblastech, a to jak pro soukromé, tak právnické osoby.

„Jsme přesvědčeni, že propojování různých na sebe navazujících či jinak souvisejících oblastí, je správným krokem pro budoucnost. Ostatně i na klientské straně již nějakou dobu pozorujeme trend řešit maximum záležitostí takzvaně pod jednou střechou, namísto vyhledávání separátních odborníků,“ vysvětluje Jiří Matzner, Ph.D., LL.M., zakladatel a vedoucí partner Matzner Legal, a dodává:Kombinované řešení klientům šetří čas a peníze a nám to mimo jiné umožňuje vybudovat si s nimi důvěrnější a osobnější vztah a hlouběji pochopit jejich potřeby a specifika.“ 

Advokátní tým Matzner Legal v loňském roce posílil o nového advokáta, kterým se stal Jakub Michal. Specialista na občanské, trestní a cizinecké právo dosud v advokátní kanceláři působil jako koncipient. V průběhu roku by se tým měl rozrůst ještě o několik dalších odborníků. „Tým, který se nám v posledních letech podařilo vytvořit, efektivně kombinuje mnohaletou zkušenost, senioritu a mladou energii, rozhled a porozumění nejnovějším trendům a technologiím, včetně například umělé inteligence,“ říká Jiří Matzner. Díky mladšímu kolektivu je dle něj kancelář dobře připravena na budoucnost v čím dál tím složitějším a dynamičtějším právním světě a přináší svým klientům vyšší přidanou hodnotu. „Správnost naší strategie a směřování potvrzuje mimo jiné i fakt, že obrat advokátní kanceláře v posledních třech letech roste dvojciferným tempem,“ uzavírá Jiří Matzner. 

Předchozí

Deloitte: Největším obchodem v ČR byl loni prodej Meopty

Startupy už zaměstnávají 150 tisíc Čechů, víc než zemědělství

Další