Mikuláš opustil se svými lidmi SAMAK, založili Talers

|

Po 11 letech působení uzavírá Zdeněk Mikuláš svou cestu v poradenské skupině SAMAK a se svým týmem zakládá novou poradenskou skupinu Talers.

Zdeněk Mikuláš, Petra Hájková a Jiří Černý zakládají poradenskou skupinu Talers, která se zaměří na poskytování multioborového právního, daňového, účetního a ekonomického poradenství v oblasti fúzí a akvizic (M&A), mezigeneračních obměn a správy rodinných majetkoprávních záležitostí (family office services). „Nastal čas na novou výzvu. Nechceme zcela měnit koncept, nýbrž navázat s celým týmem na to, co již řadu let úspěšně děláme pro portfolio našich klientů,” komentuje změnu Zdeněk Mikuláš, zakládající partner nové poradenské skupiny Talers.

Podle svých zakladatelů má Talers charakter butikové poradenské skupiny. Jak ukazují zkušenosti, tento koncept klienti oceňují, neboť o jejich projektech je informováno celé spektrum právních, daňových a ekonomických poradců, kteří v rámci skupiny Talers multioborově spolupracují. Do nové poradenské skupiny Talers totiž přichází spolu se zakladateli také řada dalších kolegů, jež byli součástí týmu v SAMAKu.

„Náš tým se skládá ze zkušených advokátů, daňových poradců a ekonomických analytiků. Máme dlouhodobou praxi s realizací prodejů, nákupů či přeměn firem, vytvářením a navrhováním holdingových struktur, výběrem vhodného způsobu předání vedení firmy na nástupce či každodenní podporou klienta při jeho podnikání, např. právní agendou a daňovým servisem. A právě díky tomu můžeme ke každému klientovi přistupovat komplexně a individuálně,” vysvětluje princip fungování skupiny Talers Zdeněk Mikuláš.

Nový tým bude působit v rámci celé České republiky, a to konkrétně v Praze, Olomouci a ve Zlíně. Podle Zdeňka Mikuláše však lokalita poboček dnes již nehraje velkou roli: „Máme klienty nejen z celé republiky, ale i ze zahraničí. V rámci týmu již dlouhodobě spolupracujeme na dálku, a tak nemáme potřebu nastavovat nové procesy. Jsme tedy schopni poskytovat svým klientům prvotřídní služby od prvního dne fungování Talers.”

Předchozí

Ceny Profi HR Awards mají své majitele

Unii podnikových právníků dál povede Marie Brejchová

Další