Noerr nabírá. Po Kotlabovi a Schichorovi chce další lidi

|

Advokátní kancelář Noerr získala dalšího významného právníka. Po nedávném nástupu Radima Kotlaby, dlouhodobě spojeného s CMS a následně KPMG Legal, nastoupil do Noerru rovněž advokát Rudolf Schichor, jenž pracoval v posledních sedmi letech pro Kinstellar. Podle spoluřídící partnerky Barbary Kusak tím ale chystané personálie nekončí. Právnická firma, která patří mezi mezinárodními kancelářemi v Praze spíše mezi ty menší, se tak chystá růst.

„Vítáme dalšího zkušeného advokáta do našeho korporátního a M&A týmu a věříme, že bude pro Noerr posilou, která přispěje k upevnění našeho postavení na lokálním i evropském trhu. Zároveň hodláme náš pražský tým dále rozšiřovat,“ uvedla Barbara Kusak, která rovněž vede firemní M&A tým v celém regionu CEE.  

„V současné době prochází nemovitostní trh výraznými změnami a vzhledem k Rudolfově silnému zaměření také na nemovitostní právo, jsme rádi, že nás posílí na seniorní úrovni i v této právní oblasti,“ dodal k tomu druhý spoluřídící partner Bořivoj Líbal.

Foto: Noerr

„Během své advokátní praxe se věnoval především komplexnímu transakčnímu poradenství a též nemovitostním transakcím jak formou asset deal, tak share deal. Domácím a mezinárodním klientům radil také v dalších oblastech nemovitostního a korporátního práva, zkušenosti má pak také z oblasti přeshraničních transakcí,“ uvedla za kancelář o Schichorovi za kancelář Tereza Pavézková.

Úvodní foto: Free-Photos z Pixabay

Předchozí

Onboarding zaměstnanců se dá zvládnout i online

Dentons a White & Case jsou v Česku dle Chambers nejlepší

Další