Noerr pracoval pro Lexum při akvizici dalších očních klinik

|

Advokátní kancelář Noerr pod vedením lokálního partnera Petra Hrnčíře poskytla komplexní právní poradenství společnosti Lexum, českému provozovateli specializovaných očních klinik, při akvizici dalších očních klinik, ambulancí a optik od českého provozovatele Top Esthetic.

„Bylo nám potěšením účastnit se naplňování cílů společnosti Lexum v České republice,“ uvedl Petr Hrnčíř, který vedl tým odborníků spolupracujících na transakci ve složení Barbary Kusak, Michala Janíčka, Lucie Luptákové a Pavla Hrdého.

Lexum s celkem 400 zaměstnanci touto akvizicí rozšiřuje nabídku oftalmologických služeb na celé území České republiky. Společnost Lexum je od roku 2014 součástí skupiny Optegra, portfoliové společnosti H2 Equity Partners a předního provozovatele očních klinik ve Velké Británii.

Aktuálně má Lexum sedm klinik, 17 ambulancí a devět optik. Koupí společnosti TOP Esthetic se tak přiblížila svému plánu stát se největším zaměstnavatelem v oblasti ambulantní oční péče v Česku a proniknout na další trhy střední a západní Evropy.

Foto: Rudy and Peter Skitterians z Pixabay

Předchozí

Při obchodu mezi Syrůčkem a Šnobrem radili Havelka & Musil VGD a Linkers

Exkluzivně: Single Case hlásí rekordní růst a spolupráci s lídry advokátního trhu

Další