Při obchodu mezi Syrůčkem a Šnobrem radili Havelka & Musil VGD a Linkers

|

Skupina Smarty, podnikatele Petra Syrůčka, uzavřela obchod se společností Hamaga a.s., patřící do skupiny podnikatele Michala Šnobra, a to akvizici skupiny JRC Gamecentrum působící v České republice, na Slovensku a v Rumunsku. Při transakci na straně skupiny Smarty radila poradenská skupina VGD v čele s lead partnerem VGD Corporate Finance a VGD Legal (Havelka & Musil VGD Legal s.r.o.). Na straně prodávajícího radila pražská advokátní kancelář Linkers.

Tým VGD Legal vedl partner Robert Musil, společně s kolegyní Dominikou Pažoutovou. Tým Linkers vedl partner Ondřej Nejedlý a advokát Richard Wild. Při financování transakce radila advokátní kancelář Havel & Partners, konkrétně Filip Čabart a Štěpán Černý.

Havelka & Musil VGD Legal, s.r.o., člen poradenské skupiny VGD a celosvětové sítě Nexia, poskytuje transakční právní poradenství v těsné spolupráci s kolegy ze skupiny VGD. Na konci minulého a začátku tohoto roku Havelka & Musil VGD Legal, s.r.o. úspěšně radili skupině Jablotron při nemovitostní transakci o objemu zhruba 250 milionů korun (transakci vedl partner Martin Havelka) nebo zastupovali newyorskou architektonickou kancelář Steven Holl při uzavírání smlouvy se Statutárním městem Ostrava na budoucí koncertní halu, která byla zařazena na seznam 10 nejvýznamnějších staveb desetiletí (tým vedl partner advokátní kanceláře Robert Musil – na druhé straně byla advokátní kancelář Císař Česká a Smutný v čele s vedoucím advokátem Milanem Kučerou a advokátem Martinem Krajčovičem).

Foto: Shutterbug75 z Pixabay

Předchozí

HELIOS Podcast: O IT řešeních v e-commerce s obchodním ředitelem Saperty

Noerr pracoval pro Lexum při akvizici dalších očních klinik

Další