Noerr radil Rubixu při akvizici Seallu

|

Advokátní kancelář Noerr poskytovala poradenské služby společnosti Rubix při akvizici společnosti Seall, předního českého dodavatele hydraulických a pneumatických řešení a služeb.

Tým Noerr vedený Barbarou Kusak a Lucií Luptákovou radil Rubixu, přednímu průmyslovému distributorovi a portfoliové společnosti Advent International při akvizici společnosti Seall.
Ta byla založena v roce 1991 a stala se předním domácím distributorem a poskytovatelem služeb zaměřených na hydrauliku a pneumatiku s na míru šitými řešeními v oblasti těsnění a hadic. Společnost sídlí v Chomutově a působí na pěti místech v České republice s 65 zaměstnanci. Očekává se, že její tržby přesáhnou za rok 2021 170 milionů Kč.

Rubix je předním průmyslovým distributorem podle podílu na trhu a jediným distributorem s celoevropskou působností, který nese všechny prémiové značky. S obratem 2,4 miliardy euro v roce 2020 je Rubix největším evropským dodavatelem produktů a služeb průmyslové údržby, oprav a generálních oprav (MRO). S více než 750 pobočkami ve 22 zemích nabízí specializované odborné znalosti v oblasti specifikace, poskytování a instalace bezkonkurenčního rozsahu průmyslových dílů se službou šitou na míru všem zákazníkům.

Poradenské služby skupině Rubix poskytl právní tým advokátní kanceláře Noerr, který společně vedly Barbara Kusak (řídící partnerka) a Lucia Luptáková (advokátka, Corporate/M&A). Součástí týmu byla dále advokátka Barbora Šafaříková (Employment & Pensions), advokát David Němeček (Real Estate Investment Group) a advokátní koncipient Pavel Hrdý (Corporate/M&A).

Předchozí

Blažek navštívil nejvyšší soudy a státní zastupitelství

Skils má už 16 partnerů, nově Béma a Medka

Další