Novou partnerkou bpv je Lucie Kalašová

|

Lucie Kalašová se s účinností od 1. ledna 2024 stala novou partnerkou advokátní kanceláře bpv Braun Partners, s níž spolupracuje od roku 2007. Kalašová se specializuje především na poradenství v oblasti pracovního práva, ochrany osobních údajů i whistleblowingu.

„Lucie je nejen fantastická advokátka s velice systematickým pracovním stylem, ale i odbornicí především ve světě pracovního práva. My a naši klienti oceňujeme nejen její obrovské pracovní nasazení, ale i proaktivní přístup v poradenství. Jsem přesvědčen, že ji v její nové roli čeká celá řada nových úspěchů a pomůže k dalšímu růstu kanceláře,“ komentoval jmenování Arthur Braun, managing partner bpv Braun Partners.

JUDr. Lucie Kalašová, LL.M. vystudovala Právnickou fakultu v Plzni, kde následně získala i titul JUDr. Své znalosti si již v průběhu vysokoškolského studia rozšiřovala při svých studijních pobytech v Německu a to na Právnické fakultě Univerzity v Pasově a na Filozofické fakultě Technické univerzity v Chemnitzu. V Pasově získala i titul LL.M. Ve své advokátní praxi se specializuje zejména na oblast pracovního práva a ochrany osobních údajů. Věnuje se také zastupování v pracovněprávních soudních sporech. Prestižní mezinárodní ratingové publikace Chambers Europe a European Legal 500 ji doporučují jako odbornici na pracovní právo a ochranu osobních údajů. Aktivně se věnuje i publikační a přednáškové činnosti. Je členkou poradních orgánů pro studijní a legislativní činnost u České advokátní komory a to Sekce pro IT a GDPR a Sekce pro pracovní právo.

Předchozí

Štilec & Partners personálně výrazně posiluje

Sylla je novým associate partnerem PRK

Další