Novým jednatelem a společníkem Aegis Law je Vojtěch Faltus

|

Advokátní kancelář Aegis Law, nový hráč na trhu právních služeb, oznámila jmenování partnera Vojtěcha Faltuse, svým novým společníkem. Tímto krokem personálně posiluje svůj nejužší manažerský tým jedné z nejrychleji rostoucích full-servisových advokátních kanceláří v Česku. Vojtěch Faltus, přední odborník na oblast regulatoriky, správního práva, fúzí a akvizic a litigací, získá nově v kanceláři 10% podíl.

Aegis Law po roce od svého založení má již více než pětadvacetičlenný tým a reportuje obrat 30 milionů korun. Kromě toho také získala významné ocenění, když se stala velmi doporučovanou kanceláří v oblasti pracovního práva v rámci prestižního advokátního žebříčku Právnická firma roku a byla zařazena magazínem Lawyers & Business mezi 100 nejzajímavějších advokátních kanceláří roku. Začátkem letošního roku pak byla advokátní kancelář Aegis Law v průzkumu společnosti Future Sales označena jako 13. nejvlivnější právnická firma na sociální síti Linked-In.

Vojtěch Faltus se zaměřuje zejména na regulatoriku, správní právo, oblast fúzí a akvizic a také na litigace. Je doporučovaným odborníkem na řešení sporů v prestižním hodnocení European Legal 500. Také je zapsán jako rozhodce Rozhodčího soudu při Hospodářské komoře České republiky a Agrární komoře České republiky a jako rozhodce u London Court of International Arbitration (LCIA). Jen za uplynulý rok se podílel na poradenství u projektů, jejichž hodnota dosahovala téměř jedné miliardy korun. Klienty úspěšně zastupoval jak před tuzemskými soudy, včetně Nejvyššího správního soudu, tak například i před Soudním dvorem Evropské unie. Vystudoval Právnickou fakultu Masarykovy univerzity v Brně a studoval také na Univerzitě Mykolase Romerise ve Vilniusu. Kromě češtiny hovoří plynně anglicky.

Více než pětadvacetičlenný právní tým Aegis Law nabízí právní služby ve všech klíčových oblastech práva, kterými jsou zejména: právo obchodních společností, pracovní právo, soudní spory a mezinárodní arbitráže, fúze a akvizice, restrukturalizace a insolvence, stavební právo, finanční a bankovní právo, sportovní právo, regulatorika a právo nemovitostí včetně podpory developerských projektů.

Předchozí

Do CEE Attorneys nastoupila Kábrtová

Kdo má nakročeno k Ústavnímu soudu? A co řeší advokátní komora?

Další