Novým partnerem White & Case bude Václav Žaloudek

|

Globální právní firma White & Case LLP oznámila sérii povýšení ve svých pobočkách po celém světě. S účinností od 1. ledna 2024 firma povýšila celkem 42 právníků na pozici partner. Mezi nimi je i Václav Žaloudek, který v pražské pobočce White & Case vede oddělení soudních sporů.

Václav Žaloudek se mnoho let věnuje energetickému právu, zejména české i evropské regulaci a soudním a rozhodčím sporům. Dlouhodobě poskytuje poradenství, mimo jiné, společnostem NET4GAS, ČEZ Distribuce a Koch Chemical.

Od loňského roku vede oddělení soudních sporů pražské pobočky. Nadále se věnuje zejména sporům a regulaci v oblasti energetiky pro výše uvedené klienty a rovněž sporům a souvisejícímu poradenství v oblasti obchodního a pracovního práva pro, mimo jiné, společnosti Gen Digital (dříve Avast), Radio Free Europe / Radio Liberty, HSBC a Raiffeisenbank.

Václav Žaloudeknastoupil do pražské kanceláře White & Case po dokončení studia na Právnické fakultě Univerzity Karlovy v Praze. Získal rovněž titul LLM na univerzitě v Cambridge.

Předchozí

Lichtenštejnové nabízejí Česku smír. Co by přinesl?

Angyalossy ve vedení sítě, Olszynski v Deloittu a povyšování v Eversheds

Další