Pánek se posouvá výš, White & Case tak má v Česku nového šéfa

|

Novým řídícím partnerem pražské kanceláře White & Case je od začátku roku Vít Stehlík, který ve firmě působí přes 20 let a vede pražský tým zaměřený na energetiku a stavebnictví. Dosavadní řídící partner kanceláře Petr Pánek, který před čtyřmi lety vystřídal Davida Plcha, bude šéfovat nemovitostní práci kanceláře ve střední a východní Evropě a „kromě své stávající klientské praxe bude mít nyní na starosti rozvoj White & Case v jedenácti zemích jihovýchodní Evropy. Pracovat bude nadále z Prahy“.

„Příležitosti vést naši úspěšnou pražskou pobočku si vážím a na novou roli se velice těším,“ uvedl Vít Stehlík a dodává: „Rád bych Petrovi poděkoval za jeho působení v této pozici. I díky jeho vedení jsme posílili pozici lídra na trhu mezinárodních advokátních kanceláří v České republice. V nadcházejícím období nás čeká celá řada výzev. Jednou z nich nepochybně je bezprecedentní energetická reforma, která bude mít zásadní celospolečenský dopad. Poradenství našim klientům při řešení dopadů této reformy proto bude jednou z mých hlavních priorit.“

„Řídit pražskou kancelář, která má fantastický tým, velmi úspěšné klienty a výborné hospodářské výsledky, pro mne bylo velkou ctí. Věřím, že s Vítkem v čele pražské kanceláře budeme i nadále velmi úspěšní. Doufám, že ve své nové manažerské roli přispěji k dalšímu růstu našeho businessu v regionu jihovýchodní Evropy, jakož i k posílení pozice pražské kanceláře jako „hub office“ pro tento region,“ sdělil pak Petr Pánek.

Předchozí

Skils má už 16 partnerů, nově Béma a Medka

Havel & Partners má nové společníky i partnery

Další