Petr Michal dál povede pražskou Hospodářskou komoru

|

Delegáti Hospodářské komory hlavního města Prahy (HKP) na svém řádném volebním shromáždění opět zvolili společníka advokátní kanceláře Císař, Češka, Smutný Petra Michala předsedou představenstva. V čele HKP bude další tři roky. Delegáti volili také místopředsedy představenstva, kterými se stali František Blažek, Pavel Finger a Josef Šindelář. 

„Mým cílem je nadále sjednocovat politiku Hospodářské komory na území hlavního města Prahy. Za poslední rok a půl jsme rozhýbali debatu napříč důležitými obory, s politiky a odborníky jsme diskutovali o dopravě, dostupnosti bydlení, kvalitě MHD nebo výstavbě parkovacích míst. Ukázalo se, že námi zvolená témata jsou důležitá a ve veřejném životě rezonují. Do příštích let si bereme další úkol – být partnerem při jejich realizaci a stát po boku všech našich členů, jejichž zájmy jsou u nás na prvním místě,“ říká zvolený předseda představenstva HKP Petr Michal. 

Petr Michal je v čele HKP od září 2021, kdy na této pozici vystřídal Romana Pommera, do té doby vykonával funkci místopředsedy. Součástí představenstva Hospodářské komory hlavního města Prahy je již od roku 2012.

Petr Michal je advokátem a společníkem advokátní kanceláře Císař, Češka, Smutný, působí i jako insolvenční správce. Petr Michal působí také ve správní radě nadačního fondu Bohemian Heritage Fund nebo organizace YPO v Zurichu.

Hospodářská komora hlavního města Prahy (HKP) byla ustavena v červnu 1994. Jejím posláním je nejen na území hlavního města Prahy, ale i v celé ČR, podporovat malé a střední podnikatele, hájit jejich zájmy a zajistit jim veškeré formy pomoci. Své služby Komora poskytuje primárně svým členům a také ostatním podnikatelům v celé ČR.

Předchozí

Pavel Smutný získal jako první Čech v historii Jerusalem Award

Do Sedlakova Legal nastoupili Křivová se svým týmem i Lichnovský

Další