Portos otevírá s novým brandem kancelář i v Brně

|

Advokátní kancelář Císař, Češka, Smutný se na začátku března přejmenovala na Portos advokátní kancelář. „Portos se nyní rozrůstá i do Brna, kde otevírá nové kanceláře,“ uvedla při této příležitosti.

„Byť se to tak může jevit, nejde o zřizování pobočky, která má centrálu v Praze. Spíše jsme našim kolegům, kteří nechtějí nebo nemohou přesídlit do Prahy, chtěli nabídnout prodlouženou ruku naší kanceláře na druhé straně republiky. Tak budou moci využívat plné zázemí kanceláře, aniž by museli cestovat hodiny po dálnici,“ říká k této novince ředitel kanceláře Filip Drnec.

V Praze kancelář sídlí v nejvyšších patrech mrakodrapu City Tower na Pankrácké pláni. V posledních pěti letech se výrazně rozrostla: „Aktuálně naše kancelář čítá 110 právníků a advokátů, celkem je nás už 140. Tomu se musíme přizpůsobovat i kapacitně, proto jsme výrazně rozšířili prostory naší kanceláře a ve 25. patře vytvořili unikátní pracovní prostory pro všechny advokáty, koncipienty i právní asistenty. Máme přitom tu nejvyšší estetickou i funkční ambici,“ popisuje Drnec.

Kancelář rovněž oznámila, že k novému názvu využívá dovětek Strategic Legal Advisory, „neboť právě rostoucí klientská potřeba strategického právního poradenství značku Portos pomohla vytvořit“.

Předchozí

Průměrná mzda v Česku reálně klesla

Ministerstvo upraví odměňování zmocněnců obětí trestných činů

Další