PRK radila Credit Suisse, Goldman Sachs, Morgan Stanley i Trasku

|

Advokátní kancelář PRK Partners poskytovala právní poradenství skupině věřitelů při refinancování seniorních akvizičních a revolvingových úvěrů v hodnotě více než dvě miliardy euro. V poslední době pracovala také pro českou technologickou společnosti Trask, poskytující expertní IT služby finančním institucím a průmyslovým podnikům ve střední a západní Evropě, v souvislosti s jejím majetkovým vstupem do společnosti Bell & Hurry.

Pokud jde o prvně zmíněnou práci, Martin Aschenbrenner (advokát v České republice a v New Yorku) a Tomáš Vlasák (advokát v České republice, právní zástupce v Anglii a Walesu) poskytovali právní poradenství Credit Suisse, Goldman Sachs, Morgan Stanley a dalším věřitelům v souvislosti s refinancováním 2,13 miliardy euro seniorních akvizičních a revolvingových úvěrů řídících se anglickým právem. PRK Partners radila klientům ohledně českých právních aspektů transakční dokumentace včetně zřízení a vymáhání zajištění a v řadě souvisejících regulatorních záležitostí. Strany této mezinárodní transakce zahrnovaly Spojené království, Německo, Lucembursko a další.

Pokud jde o druhý případ, Bell & Hurry byla založena v roce 2016 a soustředí se na design služeb, produktů a uživatelské zkušenosti, stejně jako na návrh uživatelských rozhraní webových a mobilních aplikací a interních systémů. Těžištěm dodávek je především finanční sektor a klienti jako jihoafrická banka Nedbank, česká Moneta, švýcarská Zurich Insurance Group, nebo firmy ze skupiny PPF. Tým PRK Partners vedl partner Martin Kříž ve spolupráci se seniorním advokátem Milanem Sivým.

Předchozí

Poradna AK Matzner: Mohu donutit souseda, aby si uklidil listí?

Rowani, PRK a tdpa nabízí další studentské semináře

Další