Procházka přešel z Dentons do KPMG Legal, je novým partnerem

|

Do KPMG Legal nastupuje na partnerskou pozici Jan Procházka, který dosud působil jako partner v advokátní kanceláři Dentons. Má rozsáhlé zkušenosti v oblasti fúzí a akvizic (M&A), private equity, joint ventures a komplexních korporátních reorganizací. Jeho úkolem bude zejména propojení právních a ostatních poradenských služeb, které KPMG na transakcích poskytuje.   

Jan Procházka působil jako vedoucí právník na celé řadě transakcí především v oblasti strojírenství a automotive, retailu, e-commerce, finančních služeb, hotelnictví, obnovitelných zdrojů̊, TMT, potravinářství, life science a chemického průmyslu, a to na straně domácích i zahraničních investorů jak v České republice a na Slovensku, tak i šířeji v regionu CEE. Zaměřuje se také na projekty v oblasti greenfield investment a outsourcingu. Prestižní publikace Chambers ho opakovaně řadí mezi vedoucí právníky v České republice pro Corporate/M&A. 

„Mám radost, že naše kancelář a způsob poskytování služeb v rámci jednoho poradenského domu Honzu zaujala, bude velkou posilou. Prohloubí naši odbornost a umožní další rozvoj klientského portfolia,“ uvedl partner KPMG Legal Martin Hrdlík. 

Jan Procházka má více než dvacetiletou profesní zkušenost. Poslední čtyři roky působil jako partner v advokátní kanceláři Dentons. Předtím pracoval v advokátních kancelářích Clifford Chance, Salans a Altheimer & Gray. Jan je absolventem Právnické fakulty Univerzity Karlovy a titul LLM získal na University of Chicago, Law School.

Předchozí

Glatzová & Co. zastupovala společníky při prodeji Smartlook.com Ciscu

PRK radila bankám při vydání nové emise dluhopisů CSG

Další