Glatzová & Co. zastupovala společníky při prodeji Smartlook.com Ciscu

|

Advokátní kancelář Glatzová & Co. zastupovala společníky při prodeji českého startupu Smartlook.com americkému technologickému gigantu Cisco. Smartlook.com vznikl jako produkt zakladatelů Petra Janošíka a Ondřeje Machka zabývající se analýzou chování uživatelů na webech a v mobilních aplikacích. Tento produkt byl posléze vtělen do stejnojmenné společnosti, do které vstoupili také tři investoři – české fondy Reflex Capital a Novira Capital a nizozemský fond Airbridge Equity Partners – kteří poskytli zakladatelům důležitou finanční podporu a odbornou pomoc při dalším rozvoji společnosti a jejího produktu.

Společnost Cisco, která je světovým lídrem v oblasti IT a síťových prvků, ocenila práci zakladatelů a investorů na českém trhu výjimečnou částkou a odkoupila 100procentní podíl ve společnosti s cílem integrovat Smartlook.com do svých produktů. Zakladatelé Petr Janošík a Ondřej Machek, kteří ve společnosti dosud vlastnili majoritní podíl, budou se společností Cisco nadále spolupracovat na vývoji produktu Smartlook.com a jeho integraci.

Právní tým pracující na transakci vedl partner Jan Veselý s advokátem Janem Peřinkou. Jan Veselý ke Smartlook.com a transakci uvedl: „Společnosti Smartlook.com jsme pomáhali již při úvodních kolech investic. Jsme rádi, že jsme si získali důvěru obou zakladatelů a všech investorů a mohli jsme je společně zastupovat i při velmi úspěšném exitu.“

Předchozí

Institut pro restorativní justici produkuje dokusérii #zOčídoOčí

Procházka přešel z Dentons do KPMG Legal, je novým partnerem

Další