Real Estate vede v CEE Attorneys Denisa Nováková

|

Vedoucí advokátka Denisa Nováková se stala Head of Real Estate, pracovní skupiny CEE Attorneys specializované na právo nemovitostí. „Denisa po dobu své spolupráce s CEE Attorneys prokázala, že je velmi schopná a samostatná advokátka a chceme, aby měla možnost se posunout dále a začít tak i možnou cestu za budoucím partnerstvím v naší kanceláří,“ uvedl zakládající partner Zdeněk Tomíček.

Denisa Nováková má jako Head of Real Estate v úmyslu posunout právo nemovitostí na vyšší úroveň: „Jsem moc vděčná za příležitost, kterou vedení Real Estate Practice Group představuje. Chci, aby byla naše kancelář považována za mezinárodní špičku v oboru a go-to kancelář na právo nemovitostí ve střední a východní Evropě, protože schopnosti a know-how na to máme.“

Mgr. Denisa Nováková je vedoucí advokátkou v pražské kanceláři CEE Attorneys a specializuje se především na oblast fúzí a akvizic, právo obchodních korporací a právo nemovitostí. Denisa Nováková vystudovala Právnickou fakultu Univerzity Karlovy v Praze a před nástupem do CEE Attorneys působila v advokátní kanceláři PRK Partners a Wilsons.

Předchozí

Boháč má nové proděkany, Nejvyšší správní soud předsedu

Nový ředitel vývoje v Asseco Solutions: Implementace nových technologií do ERP systémů

Další