Rudolf Kristian nastupuje do Aegis Law, kde povede nemovitostní praxi

|

Advokátní kancelář Aegis Law, nová a jedna z nejrychleji rostoucích kanceláří na trhu právních služeb, personálně posiluje svoje vedení a advokátní tým. Ke konci února k ní nastupuje Rudolf Kristian, a to na pozici vedoucího advokáta, který povede nemovitostní praxi.

„To, že se Ruda stane součástí našeho týmu, nás neuvěřitelně těší. Nejenom proto, že Ruda je skvělým právníkem a odborníkem, ale také proto, že je člověkem, se kterým si skvěle rozumíme i po lidské stránce. Jsme rádi, že se naše kancelář stala vyhledávaným působištěm právě pro takto talentované kolegy, kteří se chtějí ve své praxi dále rozvíjet a profesně růst,“ uvádí Jan Krampera, partner Aegis Law. „Pro naše klienty nástup Rudy představuje zapojení dalšího odborníka do zpracování a vedení nemovitostní agendy, u které jsme v loňském roce zaznamenali významný nárůst,“ doplňuje Tomáš Procházka, partner Aegis Law.

Rudolf Kristian je zkušeným advokátem a vyhledávaným odborníkem na nemovitostní transakce a developerské projekty. Objem transakcí, na jejichž realizaci se ve své praxi podílel, se pohybuje řádově v desítkách miliard korun. V Aegis Law povede nemovitostní tým. Do Aegis Law přišel z advokátní kanceláře Eversheds Sutherland. Vystudoval Právnickou fakultu Univerzity Karlovy a také studoval na Universidad de Granada ve Španělsku. Hovoří plynně anglicky a španělsky.

Téměř třicetičlenný právní tým Aegis Law nabízí právní služby ve všech klíčových oblastech práva, kterými jsou zejména: právo obchodních společností, pracovní právo, soudní spory a mezinárodní arbitráže, fúze a akvizice, restrukturalizace a insolvence, stavební právo, finanční a bankovní právo, sportovní právo, regulatorika a právo nemovitostí včetně podpory developerských projektů.

Po roce od svého založení kancelář reportuje obrat 30 milionů korun. Kromě toho také získala významné ocenění, když se stala velmi doporučovanou kanceláří v oblasti pracovního práva v rámci prestižního advokátního žebříčku Právnická firma roku, a byla zařazena magazínem Lawyers & Business mezi 100 nejzajímavějších advokátních kanceláří roku. Začátkem letošního roku pak byla advokátní kancelář Aegis Law v průzkumu společnosti Future Sales označena jako 13. nejvlivnější právnická firma na sociální síti Linked-In.

Předchozí

Bříza & Trubač nově sídlí v pražském Palladiu

Pravidla Black Tie od MANEMO

Další