Schoenherr radila BHM Group s akvizicí portfolia 10 retail parků

|

Advokátní kancelář Schoenherr poskytla poradenství BHM Group, významné investiční skupině na českém trhu, v souvislosti s akvizicí polského portfolia 10 retail parků v hodnotě jedné miliardy korun. Cílem nově založené retail divize je během následujících dvou až tří let získání nižších desítek retail parků ve střední Evropě nebo na Balkáně.

„Bylo nám potěšením asistovat takovému investorovi, jakým je BHM Group, při startu nové divize jejich úspěšného realitního byznysu,“ uvedl advokát Michal Jendželovský.

BHM Group, je soukromá investiční společnost založená roku 2014 a většinově vlastněná Tomášem Krskem. Zaměřuje se zejména na investice do projektů a firem v oblasti nových technologií, obnovitelných zdrojů a na developerské projekty napříč sektory a regiony.

Poradenský tým vedli Vladimír Čížek (partner) a Michal Jendželovský (advokát), dále se na transakci podíleli Rudolf Bicek, Libuše Dočekalová (advokáti) a Natálie Dubská, Sebastian Špeta (koncipienti).

Prodávajícího zastupovala advokátní kancelář Linkers.

„Jsme rádi, že při této pro BHM Group významné transakci nám asistovala advokátní kancelář Schoenherr, se kterou již dlouhodobě úspěšně spolupracujeme. Samotná transakce proběhla poměrně rychle a hladce, a bezpochyby k tomu svým profesionálním a aktivním přístupem přispěl i tým Schoenherr,“ uvedl Jan Černý, managing director BHM Group.

Předchozí

Do Verdianu přišli další lidé, Šturmu vystřídá Bílková

Matzner: Jak se vyhnout problémům s dědictvím?

Další