Schönherr má v Česku nového partnera a také counsela

|

Advokátní kancelář Schönherr Praha povýšila dva seniorní advokáty, Ondřeje Havlíčka a Otakara Fialu, s účinností od 1. srpna 2022. Ondřej Havlíček, vedoucí praxe zaměřující se na bankovnictví a finance pražské kanceláře Schönherr, se stává lokálním partnerem. Otakar Fiala, člen skupiny právníků zaměřujících se na nemovitosti a výstavbu, bude nyní zastávat pozici counsela.

Ondřej Havlíček má dlouholeté zkušenosti s poskytováním poradenství v oblasti finančních transakcí a služeb mezinárodním i lokálním klientům. Poskytuje poradenství věřitelům i dlužníkům ve všech typech finančních transakcí, včetně akvizičního, projektového a mezaninového financování, dluhopisového financování a sekuritizace. Je absolventem Právnické fakulty Univerzity Karlovy, studoval anglické právo na University of Kent v Canterbury a získal titul LL.M. na VU University Amsterdam.

Fiala Otakar_foto

Otakar Fiala má rozsáhlé zkušenosti v oblasti nemovitostí, práva obchodních společností a restrukturalizací. Podílel se na mnoha transakcích, především v oblasti akvizic nemovitostí a správy maloobchodních a logistických objektů. Je absolventem Právnické fakulty Univerzity Karlovy a titul LL.M. získal na TU Dresden.

„Ondřej a Otakar se dlouhodobě významně podílí na rozvoji pražské kanceláře a jejich povýšení je oceněním dosažených profesních úspěchů. Velice si ceníme jejich pracovního nasazení a nadšení pro poskytování právních služeb našim klientům, a také si jich vážíme jako kolegů, s nimiž se skvěle spolupracuje“ uvedl Martin Kubánek, vedoucí partner pražské kanceláře Schönherr.

Předchozí

Evropská komise chce odložit povinné licence pro crowdfundery

BaDoKh podporuje Legal Data Hub, u Havla zase vyšel report o sběratelství

Další