Schönherr má dva nové advokáty

|

Advokátní kancelář Schönherr Praha posiluje od nového roku poradenský tým o advokátku Kristýnu Tupou a seniorního advokáta Petra Korála.

Kristýna Tupá je novou posilou týmu pro bankovnictví a finance. Kristýna má zkušenosti s poskytováním poradenství při finančních transakcích a v oblasti finančních služeb, a to jak mezinárodním, tak lokálním klientům, které získala během svého působení v mezinárodních advokátních kancelářích. Rovněž se zaměřuje na poradenství v oblasti fintech a finanční regulatoriky. Je absolventkou Právnické fakulty Univerzity Karlovy a rovněž má titul LL.M. na University of San Francisco. Kristýna je advokátkou v New Yorku a v České republice.

Odborník na právo nemovitostí, Petr Korál, posílí tým vedený managing partnerem kanceláře, panem Martinem Kubánkem. Petr vedl řadu nemovitostních transakcí zejména pro institucionální investory. Ve své praxi zaměřuje na poradenství zejména v oblasti nákupu a prodeje nemovitostí, nájemních smluvních vztahů a rovněž má zkušenosti se sporovou agendou. Je absolventem Právnické fakulty Univerzity Karlovy a titul J.D. získal na Nova Southeastern University ve Spojených státech amerických.

Předchozí

Matzner: Spádové nemocnice už neexistují, pacienti si mohou vybírat

Poništiak je novým partnerem bpv

Další