Se Sniehottou a Vajdou spolupracuje nový advokát

|

S pražskou advokátní kanceláří Sniehotta & Vajda Legal začal trvale spolupracovat advokát Roman Bazgier, který se specializuje na právní poradenství v oblasti soukromého práva, zejména se zaměřuje na oblasti občanského, obchodního a pracovního práva, jakož i na korporátní, smluvní a spornou agendu.

Roman Bazgier před příchodem do advokátní kanceláře Sniehotta & Vajda Legal působil v advokátních kancelářích v Praze zabývajících se generální praxí. Poskytoval právní služby zejména české, avšak i zahraniční klientele, přičemž se věnoval převážně oblasti korporátního, pracovního, občanského a trestního práva.

Roman Bazgier ve své dosavadní praxi vedl tým advokátních koncipientů a úspěšně samostatně spravoval veškerou právní agendu jemu svěřených klientů.

„V naší kanceláři bude mít Roman Bazgier na starost zejména poskytování právních služeb v oblasti soukromého práva, kterému se v rámci své dosavadní praxe nejvíce věnoval. Bude se přitom zaměřovat na pomoc našim klientům především v oblasti smluvní agendy, korporátního a pracovního práva, jakož i zastupování klientů v řízeních před soudem,“ komentuje příchod nového kolegy Michal Sniehotta, advokát a společník Sniehotta & Vajda Legal.

„V rámci dalšího rozvíjení naší advokátní kanceláře navíc zužitkujeme jeho zkušenosti se samostatným vedením právní agendy a týmu juniorních kolegů,“ doplňuje Lukáš Vajda, advokát a spolumajitel Sniehotta & Vajda Legal.

Předchozí

Gawlasová a Věžníková přecházejí do Deloitte Legal

Předmanželské smlouvy uzavírá téměř čtvrtina párů, podíl ale klesl

Další