Steve Kozak se vrací z Nového Zélandu do Clifford Chance

|

Steve Kozak se vrací do globálního týmu bankovnictví a financí advokátní kanceláře Clifford Chance, a to na pozici Of Counsela v Praze. Kozak je kvalifikovaný v anglickém právu a dříve již působil v Clifford Chance v Praze a Moskvě po dobu téměř deseti let. Specializuje se na dluhové kapitálové trhy, zejména na sekuritizaci a hybridní cenné papíry, což jsou oblasti, kterým se v rámci evropského týmu pro sekuritizaci bude věnovat.

Steve Kozak v uplynulých šesti letech pracoval pro advokátní kancelář na Novém Zélandu zaměřující se na majetkové právo. Předtím se věnoval oblasti dluhových kapitálových trhů v rámci svého působení v několika mezinárodních právních firmách v Londýně, Frankfurtu, Melbournu a Brisbane.

„Se Stevem se mi vždy skvěle spolupracovalo, mám proto z jeho návratu do týmu bankovnictví a financí radost a těším se na obnovení naší spolupráce. Nástup dalšího advokáta s kvalifikací v anglickém právu s sebou přinese mnoho benefitů pro naše klienty,“ komentuje Miloš Felgr, pražský partner a vedoucí bankovní a finanční praxe.

Steve se ke svému nástupu vyjádřil takto: „Jsem rád, že se po několika letech působení v oblasti majetkového práva mohu vrátit ke strukturovaným dluhovým transakcím v mezinárodní advokátní kanceláři, která svým působením pokrývá množství právních odvětví. Clifford Chance je výjimečná firma a já se těším na spolupráci s bývalými i novými kolegy při poradenství klientům.“

Pražský tým z oddělení bankovnictví a financí v nedávné době poskytoval poradenství při několika významných transakcích, mezi ně patří poskytování právního poradenství aranžérům v souvislosti s největší prvotní veřejnou nabídkou v Evropě od roku 2014; J&T Bance při financování projektu DOCK pro Crestyl nebo Komerční bance v souvislosti s akvizičním financováním pro skupinu J&T Real Estate.

Předchozí

PRK pracovala pro Gunnebo, transakce se účastní i největší severská banka

Holásek, Richter i Prudíková aneb velké personálie roku 2021

Další