Sucharda bude koordinovat všechny advokátní kanceláře ETL

|

Partner kanceláře Arrows ETL Vojtěch Sucharda bude jako nový Head of Legal Practise Group koordinovat součinnost desítek advokátních kanceláří v rámci skupiny ETL Global, a to z pražského Smíchova, kde Arrows sídlí.

V nové roli se chce Vojtěch Sucharda zaměřit na posílení komunikace a mezinárodní sdílení know-how mezi advokáty s cílem nabídnout klientům s mezinárodním přesahem kvalitní a efektivní pomoc v zahraničí prostřednictvím unikátního softwarového řešení. To vše za dostupnou cenu.

“Pro klienty je řízení právních záležitostí v zahraničí často velký problém. I v rodné zemi je komunikace s právníkem leckdy složitá, ale v cizím jazyce a s jinou právní kulturou je to pro laika téměř neřešitelný problém. Naše vlastní softwarové řešení anywhere.legal má za cíl klientovi ušetřit čas, peníze i problémy. Stačí napsat jednu větu, o zbytek se postaráme,” říká Vojtěch Sucharda, partner advokátní kancelář Arrows.

Vojtěch Sucharda buduje od roku 2017 síť mezinárodních kanceláří Arrows International, která aktuálně zajišťuje kvalitní právní servis ve více než 70 zemích světa. Letos v dubnu například pořádala byznysovou akci, které se zúčastnilo více než 250 advokátů z 25 zemí.

Předchozí

Němec: Justice už se nenechá propůjčit k politickým procesům

Skils radí České spořitelně při koupi úvěrového portfolia Sberbank

Další