SUV Peugeot 2008 na benzín, naftu i elektřinu

|

Zaujme vás na první pohled svým propracovaným a mladistvým designem. Překvapivě prostorný interiér zabalený do příjemně kompaktních rozměrů poskytne pohodlí všem členům posádky, zatímco jejich bezpečí střeží početná armáda asistenčních systémů. Seznamte se s nejprodávanějším Peugeotem v Česku, SUV 2008.

Peugeot 2008 na ulici rozhodně nepřehlédnete. S masivní čelní maskou, pronikavým pohledem Full LED světlometů a vyceněnými tesáky vám připomene šelmu. Velká 18palcová kola vás utvrdí, že se jedná o čistokrevné SUV, a magickou příchuť luxusu zajistí dvoubarevná střecha Black Diamond, černý lesklý pás vzadu a dvojitá koncovka výfuku. Navenek budí respekt, přitom si stále zachovává příjemně kompaktní rozměry, jaké od městského SUV očekáváte.

Uvnitř vozu objevíte útulné prostředí i nejmodernější asistenční systémy na úrovni vyšších segmentů. Dominantou interiéru je Peugeot i-Cockpit®3D. Jedná se o uspořádání s malým volantem a vyvýšenou přístrojovou deskou, které se stalo poznávacím znakem nových peugeotů. Model 2008 přinesl revoluční a v tomto segmentu unikátní způsob promítání údajů nutných k řízení. Zobrazují se ve formě hologramů a v závislosti na jejich aktuálnosti připlouvají blíže k očím řidiče, čímž se zvyšuje jeho reaktivita asi o půl vteřiny. Tento způsob je tedy efektní a zároveň zvyšuje bezpečnost.

SUV Peugeot 2008 překvapuje pestrou řadou motorů, v níž kromě dynamického benzínového tříválce o výkonu 155 k a mimořádně úsporného dieselu emitujícího jen 116 g CO2/km (dle WLTP) figuruje také elektrický pohon. Cena od 415 000 Kč. Záruka 5 let. Více na peugeot.cz.

Předchozí

Plachká: Přichystali jsme step list pro začínající advokáty

Nový právní butik, odchod z partnerské pozice i Zákon lásky

Další