Svobodová přešla z Wolf Theiss do Taylor Wessing

|

Business development a marketing advokátní kanceláře Taylor Wessing Česká republika se rozšiřuje. Tým posílila Tereza Svobodová, která bude zastávat pozici BD manažerky. V nové roli se zaměří především na rozvoj vztahů se současnými i budoucími klienty advokátní kanceláře a nabídky nových forem spolupráce.

Tereza Svobodová nastoupila do advokátní kanceláře Taylor Wessing Česká republika počátkem ledna. V pozici Business Development Manager bude odpovědná především za rozvoj a koordinaci nových obchodních příležitostí a za zpracování a uplatňování projektů v oblastech business developmentu, marketingu, sponzoringu a korporátní identity v rámci celé České republiky. Součástí pracovní náplně bude i koordinace aktivit s týmem CEE ve Vídni.

Svobodová přichází z advokátní kanceláře Wolf Theiss, kde se specializovala na obchodní rozvoj společnosti v rámci CEE regionu, sociální sítě a brand awareness značky. Tereza má také velmi bohaté zkušenosti z oblasti strategického plánování. V minulosti působila v tiskovém oddělení Ministerstva spravedlnosti České republiky nebo v neziskové organizaci Evropské hodnoty.

„Péče o stávající i nové klienty patří mezi naše priority. Vzhledem k tomu, že jako firma stále rosteme, rozšiřují se i naše týmy. Tereza přináší bohaté zkušenosti a já se těším, že nám pomůže držet stále správný směr v oblasti rozvoje obchodních příležitostí, marketingu a sponzoringu,“ uvedl Erwin Hanslik, vedoucí partner advokátní kanceláře Taylor Wessing Česká republika.

Vystudovala Fakultu sociálních věd a Pedagogickou fakultu na Univerzitě Karlově.

Předchozí

Januš: Jak číst výměny advokátních šéfů? A povede ČAK Monika Novotná?

bpv radila při prodeji Airport Business Centra

Další