Taylor Wessing má dva nové advokáty s bohatými zkušenostmi z korporátu

|

Do české kanceláře Taylor Wessing nastoupili dva noví advokáti, Radka Neničková a Jaroslav Kuba. Neničková se připojila k týmu Real Estate & Construction, vedeného Jakubem Adamem. Má úzce spolupracovat jak se stávajícími partnery, tak i s celým týmem v pražské kanceláři. Kuba posílil tým Corporate/M&A, vedený Jankou Brezániovou.

Radka Neničková vystudovala práva na Masarykově Univerzitě v Brně a na Technické univerzitě v Brně (VUT). Své pracovní zkušenosti začala sbírat v Clifford Chance (Praha) na pozici Senior Lawyer, následně působila i v moskevské pobočce této advokátní kanceláře na pozici Senior Lawyer, odkud se přesunula zpět do Prahy do Kinstellar, kde pracovala na pozici Managing Associate. Poté působila deset let v HB Reavis na In-house pozici (Real estate/development) odkud se následně přesunula na pozici Head of Real estate ve Wolf Theiss Praha. 

Jaroslav Kuba vystudoval Právnickou fakultu UK. Program Erasmus absolvoval na univerzitě v britském Manchesteru. Kromě občanského a obchodního práva se specializuje i na oblasti IT/IP a média, kterým se věnuje i akademicky. Své pracovní zkušenosti začal sbírat na In-house pozicích v Mercedes-Benz Česká republika, W.A.G. payment solutions a také v Pricewatehouse Coopers Legal, kde působil na pozici Junior Associate a následně v Havel & Partners jako Junior/Senior Associate. 

Předchozí

Známe TOP Ženy magazínu CEO, absolutní vítězkou je Ivana Tykač

Do voleb jdou Holásek, Korbel, Matzner nebo Antl

Další