Taylor Wessing radí S+B v rámci projektu Via Una

|

Advokátní kancelář Taylor Wessing Česká republika poskytuje právní poradenství developerské společnosti S+B Plan & Bau Prag spol. s r.o. ze skupiny S+B Gruppe AG v oblasti redevelopmentu administrativní budovy Via Una na jedné z nejatraktivnějších adres v centru Prahy.

Tým advokátní kanceláře Taylor Wessing Česká republika vedený partnerkou Markétou Cvrčkovou poskytuje klientovi poradenství zahrnující různé aspekty celého projektu přestavby a budoucího pronájmu budovy, kterým byla S+B pověřena investorskou společností CRI NP 33 s.r.o. ze skupiny Commerz Real.

„Náš tým, specializující se na reality, včetně Adély Kučerové a Moniky Bartošové, poskytoval právní poradenství ve fázi plánování a přípravy projektu a při jednáních s investorem. Nyní poskytujeme poradenství při pronájmu prostor v budově, který se dokončuje. Společnost S+B Gruppe AG je naším dlouhodobým klientem. Mezi naše největší projekty z poslední doby patří budovy Qubix, Trimaran a Element v Praze,“ uvedla Markéta Crčková, partnerka kanceláře.

Spolupráce na projektu Via Una byla zahájena na přelomu roku 2019 a 2020. První fáze zahrnovala jednání s investorem a některými dodavateli a dále navazovala příprava vzorové nájemní smluvní dokumentace. Nyní práce obnáší zejména vyjednávání nájemních smluv s konkrétními nájemci.

Via Una v ulici Na Příkopě v Praze je zajímavý projekt přestavby a modernizace budovy bývalého bankovního ústavu na multifunkční administrativně-obchodní centrum. Budova je památkově chráněna a má velmi cenné historické prvky, které zůstávají zachovány.

Předchozí

Weinhold asistoval při akvizici společnosti Konevova

Znovu je možné nahlížet na majetková přiznání politiků

Další