Tým Aegis Law posiluje expert na pracovní a nemovitostní právo Jáchym Stolička

|

Advokátní kancelář Aegis Law, nová a jedna z nejrychleji rostoucích kanceláří na trhu právních služeb, rozšiřuje svůj advokátní tým v oblasti pracovního a nemovitostního práva. Od května její řady o téměř třiceti právnících posiluje Jáchym Stolička.

„Jsme rádi, že můžeme přivítat Jáchyma, který nám pomůže pokrýt tyto dvě významné agendy, u nichž jsme v loňském roce zaznamenali významný růst. Pro naše klienty představuje zapojení dalšího odborníka významné posílení a další zkvalitňování našich služeb,“ řekl partner Aegis Law a vedoucí pracovněprávního týmu Tomáš Procházka. „O Jáchyma jsme stáli dlouho a těší nás, že se naše kancelář stala atraktivní adresou pro takto talentované kolegy, u kterých jsme přesvědčeni, že se mohou v budoucnu stát tahouny dalšího růstu kanceláře,“ dodává Jan Krampera, partner Aegis Law.

Jáchym Stolička je advokátem, který se ve své praxi zaměřuje na komplexní pracovněprávní agendu, včetně přípravy a revize pracovních smluv, dohod a vnitřních předpisů zaměstnavatelů a jejich zastupování v pracovněprávních sporech. Kromě toho je zkušeným odborníkem na nemovitostní transakce a developerské projekty. V této oblasti se věnuje komplexnímu právnímu servisu v souvislosti s prodejem a koupí nemovitostí a zastupování klientů ve správních řízeních. Do Aegis Law přišel z advokátní kanceláře Štilec & Partners, působil také v PEYTON legal či v Císař, Česka, Smutný. Vystudoval Právnickou fakultu Univerzity Karlovy v Praze, kde působí jako interní doktorand na Katedře pracovního práva a práva sociálního zabezpečení. Hovoří plynně anglicky a španělsky.

Právní tým Aegis Law nabízí služby ve všech klíčových oblastech práva, kterými jsou zejména: právo obchodních společností, pracovní právo, soudní spory a mezinárodní arbitráže, fúze a akvizice, restrukturalizace a insolvence, stavební právo, finanční a bankovní právo, sportovní právo, regulatorika a právo nemovitostí včetně podpory developerských projektů. Po roce od svého založení kancelář reportuje obrat 30 milionů korun. Kromě toho hned po prvním roce existence byla oceněna v prestižních mezinárodních žebříčcích Chambers a Legal 500.

Získala také významné ocenění, když se stala velmi doporučovanou kanceláří v oblasti pracovního práva v rámci prestižního advokátního žebříčku Právnická firma roku, a byla zařazena magazínem Lawyers & Business mezi 100 nejzajímavějších advokátních kanceláří roku. Začátkem letošního roku byla advokátní kancelář Aegis Law v průzkumu společnosti Future Sales označena jako 13. nejvlivnější právnická firma na sociální síti Linked-In.

Předchozí

Allen & Overy je Právní firmou roku podle IFLR

Clifford Chance radila LCN Capital Partners s akvizicí 11 autosalonů

Další