Allen & Overy je Právní firmou roku podle IFLR

|

Advokátní kancelář Allen & Overy získala v rámci vyhlašování ocenění IFLR (International Financial Law Review) Europe Awards 2023, které se konalo 3. května 2023 v Londýně, prestižní ocenění Právní firma roku 2023 v České republice. Ceny IFLR jsou každoročně udělovány nejvíce inovativním transakcím, týmům, právním firmám a poradcům.

Český tým A&O letos vynikl prací na mezinárodním programu hypotečních zástavních listů společnosti UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia v návaznosti na implementaci směrnice EU o krytých dluhopisech a na referenční emisi a umístění hypotečních zástavních listů v hodnotě 500 milionů eur na mezinárodních kapitálových trzích. 

Petr Vybíral, partner a vedoucí finanční praxe A&O v Praze, k tomu uvedl: „Jsme potěšeni, že jsme od IFLR opět získali ocenění Právní firma roku v České republice. Skutečnost, že jsme takto byli oceněni již popáté za posledních deset let, odráží naši soustavnou skvělou práci a inovativní přístup k poradenství. Svědčí to o našem odhodlání myslet dopředu a přinášet originální řešení při realizaci strategických projektů našich klientů.“

Ocenění Právní firma roku v České republice je uznáním našich výsledků v práci na nejinovativnějších přeshraničních transakcích v roce 2022. Redakční tým IFLR posuzuje práci napříč všemi kategoriemi a právní firma musí mít kancelář v příslušné jurisdikci a poskytovat právní poradenství dle místního práva.

V letošním roce A&O obdržela hned několik ocenění ve střední a východní Evropě, přičemž varšavská kancelář A&O získala již podruhé za sebou ocenění Právní firma roku v Polsku.

Předchozí

AI nastupuje do advokacie, Ústavnímu soudu teď možná chybí

Tým Aegis Law posiluje expert na pracovní a nemovitostní právo Jáchym Stolička

Další