UPP ČR zve na seminář s prof. Hůrkou o chystané novele zákoníku práce

|

Co přinese letošní novela zákoníku práce? Přehledné informace o nové legislativě získáte na semináři Unie podnikových právníků. Koná se 20. března od 9 hodin v Praze. Lektorem bude prof. Petr Hůrka, přední odborník na pracovní právo a právo sociálního zabezpečení, který působí na právnických fakultách Univerzity Karlovy a Masarykovy univerzity a současně je členem Legislativní rady vlády.

„Zaměřím se na novelu zákoníku práce, na jejímž znění je shoda politických stran i sociálních partnerů. Při projednání v Poslanecké sněmovně by tedy už nemělo dojít k výraznějším změnám. Řekneme si, jak bude upravena práce na dálku včetně úhrady nákladů nebo jaké zásadní změny nastanou u dohod prací konaných mimo pracovní poměr,” popisuje Petr Hůrka.

„Tento seminář bude patřit k nejzajímavějším letošním akcím v oblasti pracovního práva. S předstihem nabídne vhled do změn, které nás čekají. Dotkne se třeba i elektronického sjednávání smluv se zaměstnanci a změn v doručování,“ říká viceprezidentka Unie Jitka Hlaváčková, gestorka Pracovněprávní sekce.

Seminář je vhodný pro právníky, personalisty a mzdové účetní. Koná se pouze prezenčně v přednáškovém sále společnosti Pražská energetika ve Vršovicích. Přihlásit se na něj můžete do 13. března. Registrační poplatek se pohybuje od 800 do 1450 Kč. Podrobnosti, včetně přihlášky, najdete na webu Unie.

Předchozí

Allen & Overy radila při financování nákupu letounů L-39NG

Arrows nabídne know-how v zahraničních kauzách

Další