Arrows nabídne know-how v zahraničních kauzách

|

Advokátní kancelář Arrows ETL Global uspořádá 21. března hodinový praktický seminář o efektivním řešení právních věcí v zahraničí. Své související zkušenosti z mezinárodních kauz na něm shrne Vojtěch Sucharda, šéf  Arrows international a head of legal Practise group v ETL.

Vojtěch Sucharda představí typizované možnosti koordinace řešení mezinárodních a zahraničních záležitostí českých firem. Na základě vlastních konkrétních zkušeností prozradí, co se podnikatelům vyplácí a jak lze dosáhnout toho, aby se jejich kauza vyřešila rychleji a ideálně levněji. Vojtěch Sucharda je totiž rovněž zvyklý radit právním oddělením firem jak efektivně čerpat rozpočet na zahraniční právní kauzy a o své zkušenosti se na semináři podělí.

Na workshopu mají být probírána tato témata: Jak a kde vybrat právníka v zahraničí/ Jak neprodělat „majlant“ na zahraniční kauze/ Jak mohou pomoci čeští právníci v zahraniční kauze/ Jak lze řešit kauzy tak, aby se všichni neztratili v záplavě e-mailů/ Jak vymezit „SCOPE“ (tedy toho, co vlastně zahraniční právník má dělat) a „CAP“ tedy kolik mu za to maximálně zaplatíte. Alfa a omega zejména na západ od ČR.

Více informací a možnosti přihlašování najdete na webu Arrows.

Předchozí

UPP ČR zve na seminář s prof. Hůrkou o chystané novele zákoníku práce

PRK Partners má tři nové partnery

Další