V čele marketingu systémů HELIOS je nově Kateřina Trčalová

|

Ing. Kateřina Trčalová (naroz. 1982) působí v Asseco Solutions od roku 2006. V rámci marketingu a komunikace si úspěšně prošla několika pozicemi. Se startem nového roku převzala otěže marketingového oddělení a posunula se do managementu firmy, která stojí za ERP systémy HELIOS. 

Kateřina je absolventkou Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně, Fakulty managementu a ekonomiky (FaME), magisterského programu Podniková ekonomika. Toto široké oborové zaměření jí umožnilo se seznámit s řadou disciplín a získané znalosti pak uplatnila nejprve na analytické pozici v obchodním controllingu společnosti Delta pekárny (dnešní United Bakeries) a posléze též v rámci svého současného působiště. V Asseco Solutions už se specializovala výhradně na marketing, komunikaci a budování vztahů s médii. V poslední době vedla například kampaně na podporu značky, kampaně na podporu náboru nových kolegů a do budoucna plánuje vytvořit ucelenou brandovou strategii.

„Je mi ctí pracovat pro lídra na trhu podnikových informačních systémů,“ říká Kateřina Trčalová. „Společnost Asseco Solutions pro mě znamená srdcovou záležitost a její firemní kulturu vnímám jako unikátní. Být vedoucí marketingu je velká výzva a těší mě, že mohu přímo ovlivňovat komunikaci značky HELIOS, a nadále hodlám pokračovat v budování jejího mediálního obrazu. Mým cílem je přispět k tomu, aby HELIOS byl i nadále nejznámějším a nejúspěšnějším brandem mezi ERP systémy.“

Kateřina Trčalová je vdaná a má dva syny. Svůj volný čas nejraději tráví společně s rodinou – v přírodě, na výletech, při sportu. Ve velké oblibě mají i kulturu jako divadlo, výstavy, hudbu či filmy, které pro Kateřinu po její náročné práci představují skvělý relax. Mezi její další záliby patří výtvarné kurzy, jóga a vinylové desky. 

Asseco Solutions 

Společnost Asseco Solutions, a.s. je největším producentem podnikových informačních systémů na českém a slovenském trhu a v roce 2020 oslavila 30 let od svého vzniku. Softwarová řešení z její produkce jsou distribuována i na dalších trzích v rámci střední Evropy. Společnost se zabývá nejen vývojem, ale také implementací a podporou specializovaných systémů pro organizace všech velikostí v nejrůznějších oblastech jejich působení. Produktové portfolio sahá od informačních systémů pro nejširší spektrum podniků, zabývajících se výrobou, obchodem či službami, přes produkty pro oblast veřejné správy, až po produkty pokrývající specializované potřeby firem, jako je například televizní produkce. Všechny produkty jsou doplněné širokou nabídkou služeb a partnerských řešení. Kromě základních modulů a funkcionalit poskytují též aplikace pro jednotlivé oblasti podnikání, tzv. „oborová řešení“. Asseco Solutions je nositelem certifikátu kvality ISO 9001:2015 a je členem nadnárodní skupiny Asseco Group.  Obrat Asseco Solutions, a.s. za poslední fiskální rok 2020 činil 607 mil. Kč a ke konci tohoto roku v ní pracovalo celkem 343 osob. 

Poslání společnosti Asseco Solutions 

Pomáháme firmám, aby byly úspěšné v jejich podnikání. Díky našim službám se mohou plně věnovat svým aktivitám, starost o informační systémy přenechávají nám. V každém okamžiku ctíme vztah s našimi zákazníky i pracovníky, lpíme na pověsti důvěryhodného partnera. 

Bližší informace naleznete na www.AssecoSolutions.com a www.helios.eu

Skupina Asseco  

Skupina Asseco byla založena v roce 2004 vytvořením strategického partnerství mezi Asseco Poland (bývalý Comp Rzesów) a Asseco Central Europe (bývalý Asset Soft). Asseco Group má zastoupení v 60 zemích světa a je šestou největší softwarovou společností v Evropě.

Skupina Asseco je dnes mezinárodním uskupením prosperujících evropských IT společností. Je přítomná v celé Evropě prostřednictvím svých regionálních holdingů: Asseco Poland, Asseco Central Europe, Asseco South Eastern Europe, Asseco Western Europe a Asseco Eastern Europe. Aktivity skupiny mimo evropský trh realizují společnosti sdružené v holdingu Formula Systems. Tyto společnosti působí například v Izraeli, USA, Japonsku a Kanadě. Společnosti skupiny Asseco poskytují komplexní IT řešení všem segmentům ekonomiky v mnoha zemích. Portfolio jejich klientů tvoří stejně tak silné nadnárodní bankovní a finanční společnosti, veřejné instituce, mezinárodní korporace, jako malé a střední podniky. Asseco Group zaměstnává více než 28 500 lidí. V roce 2020 přesáhla celosvětově obratu 2,7 miliardy EUR.

Bližší informace naleznete na www.Asseco.com

Předchozí

Pečenka: Stávající stavební zákon je neuchopitelný v praxi

Milostivé léto, nebo stavební kodex? Hledá se Zákon roku

Další