Vychází nové číslo Lawyers & Business!

|

Editorial červnového čísla Lawyers & Business/ Pokud chcete nabít optimismem, zajděte do Deloitte Legal. Tahle advokátní kancelář, před 10 lety ještě fungující s malými desítkami lidí pod značkou Ambruz & Dark, totiž během pár let raketově vyrostla. „Různé advokátní kanceláře počítají do svých lidí i spolupracující daňaře. Pokud bychom to udělali my a brali se s daňaři jako jeden tým, je nás přes 400. Deloitte má v České republice největší daňově-právní tým. Jsme  největším týmem svého druhu, a to beru jako obrovský úspěch,“ popisuje v našem hlavním rozhovoru senior managing partner této kanceláře Jan Spáčil. A to ještě neřekli poslední slovo.

„Zdaleka nejsme na konci. A neberu to z pohledu čísel. Ale jsem bytostně přesvědčen, že spolupráce jednotlivých poradenských služeb a řešení, která můžeme klientům nabízet, skýtají ještě mnohem větší možnosti. Optimismus čerpám i z toho, jakým směrem se Deloitte Legal posouvá globálně.“

Obecněji o posunech v advokacii a o jejím vnímání jsme pak mluvili s Hanou Gawlasovou, Pavlem Kroupou, Petrem Němcem a Tomášem Sokolem v prvním pořadu nazvaném Lawyers & Business: Forum. Jak už totiž víte, Lawyers & Business vnímáme jako komplexní projekt, realizovaný prostřednictvím výběrového tištěného magazínu, jehož aktuální číslo právě čtete, průběžně aktualizovaných webových stránek www.lawyersandbusiness.cz, elektronického newsletteru a nyní již i v tohoto nového formátu – kulatého stolu natočeného na videozáznam.

První z nich jsme nazvali Advokáti ve veřejném prostoru a požadavky na jejich etiku a další budou rychle přibývat. Tak nás prosím nejen čtěte, ale i se na nás dívejte.

Jan Januš, šéfredaktor Lawyers & Business

Elektronické vydání červnového čísla Lawyers & Business můžete zakoupit na Alza.cz.

Předchozí

Weinhold Legal roste

Deloitte Legal chystá další raketový růst

Další