White & Case má v Česku 10 partnerů. Nově i Mariannu Galusovou

|

S účinností od 1. ledna 2022 se lokální partnerkou pražské kanceláře White & Case stala Marianna Galusová, dlouholetá členka globální praxe zaměřené na fúze a akvizice, a navyšuje celkový počet lokálních partnerů na deset. Vedle zkušeností z řady významných transakcí v oblasti nemovitostí působí v rámci specializované skupiny zaměřující se na fondové struktury a právo kolektivního investování a vede lokální tým poskytující poradenství frankofonním klientům.

„Marianna hrála klíčovou roli v řadě významných transakcí, na nichž se naše kancelář v uplynulých letech podílela. Velmi jí blahopřeji k tomuto zaslouženému úspěchu a moc se těším na spolupráci s Mariannou v této její nové roli,” komentuje povýšení Petr Pánek, partner pražské kanceláře a vedoucí realitní praxe pro střední a východní Evropu.

Marianna Galusová se podílela na poskytování právního poradenství klientům kanceláře při řadě klíčových transakcí, v celkové hodnotě přesahující deset miliard eur. Mezi nejvýznamnější se řadí prodej logistické společnosti P3 Logistic Parks singapurskému státnímu investičnímu fondu GIC v hodnotě 2,4 miliardy eur, rekordní refinancování logistického portfolia skupiny CTP v hodnotě přesahující 1,9 miliardy eur nebo prodej nákupního centra Olympia Brno v hodnotě 374 milionů eur.

V nedávné době pak vedla transakční tým poskytující poradenství francouzské skupině Klépierre v souvislosti s prodejem nákupních center Novodvorská Plaza v Praze a Danubia v Bratislavě, skupině Crestyl s prodejem obchodního centra Central Kladno nebo realitní větvi a fondům ze skupiny Generali v řadě nemovitostních transakcí v České republice. Vedle toho poskytovala fondové poradenství například společnostem ze skupiny Generali nebo skupině Genesis Capital.

V rámci kanceláře se pak Marianna Galusová aktivně věnuje podpoře a rozvoji mladších kolegyň v rámci platformy White & Case Global Women’s Initiative a jako jejich interní mentor.

Právní služby poskytuje v češtině, slovenštině, angličtině a francouzštině, domluví se portugalsky a italsky.

Předchozí

Skils radí Monetě při koupi Air Bank a Home Creditu

KŠB uhájila biomasovou teplárnu před Lesy ČR

Další