Advokátní oslavy jsou v plném proudu

|

Advokacie a právo pohledem Jana Januše – Jedna advokátní oslava teď střídá druhou. Své 20. narozeniny oslavili Havel & Partners i Ambruz & Dark, kteří se zároveň před 10 lety připojili k Deloitttu. Císař, Češka, Smutný prostřednictvím Bohemian Heritage Fund velkolepě připomněli výročí 1100 let od zavraždění svaté Ludmily. Bříza & Trubač svým klientům zase promítnout nejnovější bondovku.

Havel & Partners akci uspořádali ve Wratislavkém paláci pod Pražským hradem, její součástí byly například i módní přehlídky značek pfb Concept Store a La Marque. Ke svému 20. výročí si kancelář nechala od Pražské čokolády připravit také exkluzivní bonboniéru, v níž každý rok reprezentuje jedna čokolodá s jeho příznačným slovním zhodnocením, a vydala také speciální rekapitulační číslo svého H & P magazínu. Připomíná v něm mimochodem i svou počáteční spolupráci s poradenskou skupinou Deloitte.

„Současná“ Deloitte Legal letos slaví hned tři výročí. „Jako právníci Deloitte jsme vlastně také na nové startovní čáře. Doslova vstupujeme do dalšího desetiletí. Deset let jsme totiž součástí Deloitte. Dvacet let je naše advokátní kancelář na trhu. Třicet let v Česku má za sebou i samotný Deloitte,“ stálo v pozvánce na večírek ve Šlechtově restauraci. Akce byla totiž ve znamení udržitelnosti, tématu, jemuž se Deloitte v současnosti aktivně věnuje: „Symbolicky jsme pro naše společné setkání vybrali místo v městské zeleni pražské Královské obory, které prošlo také zásadní proměnou dlouhé rekonstrukce, které v sobě spojuje tradici, koncepční přemýšlení, eleganci i nový počátek.“

Císař, Češka, Smutný pak prostřednictvím Bohemian Heritage Fund společně s Arcibiskupstvím pražským, Kanceláří prezidenta republiky, Správou Pražského hradu a Nadačním fondem Soni Červené odpremiérovali ve Vladislavském sále Pražského hradu Nádech vděčnosti, oratorium k poctě svaté Ludmily od Jana Zástěry. 

Bříza & Trubač klientskou akci uspořádají až v příštím týdnu, půjde o promítání nové bondovky Není čas zemřít. Stylová akce hodící se ke kanceláři, odrážející její atmosféru. Podobě jako jednotlivé eventy předešlých kanceláří.

Předchozí

Trojan: Vytvoříme aplikaci s notifikacemi pro advokáty

Poradna AK Matzner: Co dělat, když chce úředník úplatek?

Další