Aegis Law zastupovala Conseq Funds při prodeji komplexu budov

|

Tým advokátní kanceláře Aegis Law zastupoval společnost Conseq Funds při prodeji komplexu kancelářských budov v Praze 4 – Michli. Právní poradenství poskytované ze strany Aegis Law zahrnovalo přípravu a vyjednávání kompletní transakční dokumentace a zastupování vypořádání transakce.
 
Jan Krampera, partner Aegis Law v této souvislosti uvedl: „Těší nás, že jsme mohli Consequ při této významné transakci poskytnout naše služby. Práce na podobných projektech představuje pro náš nemovitostní tým stále častější agendu, která od loňského roku výrazně narostla.“ Po dokončeném projektu v řízení o povolení stavebního záměru Logopedické školy svaté Ludmily v Klecanech představuje poradenství pro společnost Conseq Funds další významný nemovitostní mandát pro advokátní kancelář Aegis Law, jejíž tým má v současné době více než 30 členů. Nemovitostní tým kanceláře byl dokonce v loňském roce zařazen mezi doporučované týmy i mezinárodní agenturou Legal 500.  
 
Conseq Realitní je fondem nemovitostí, jehož hlavním zaměřením jsou investice do prověřených a kvalitních nemovitostí na atraktivních a dobře pronajímatelných místech v České republice. Jedná se o investice napřímo nebo prostřednictvím podílů v nemovitostních společnostech. Fond má své investice rovnoměrně rozloženy do třech pilířů – do retailových nemovitostí, do kancelářských budov a do výrobních a skladových prostor. Nemovitostní portfolio fondu je mezi jednotlivé sektory diverzifikováno tak, aby bylo co nejvíce sníženo riziko v případě úpadku některého z nich. Realitní fond profituje zejména z výnosů z pronájmu nemovitostí a také ze změny tržní hodnoty nemovitostí.

Předchozí

Počet lidí v exekuci za sedm let klesl

ČNB uzavře pobočky ve třech městech

Další