AgiLawyer otevírá akademii pro právníky a odborníky z Legal Tech

|

Poradenská společnost pro střední a menší firmy a advokátní kanceláře AgiLawyer nově otevřela AgiLawyer Academy s cílem přinášet aktuální témata, která jsou palčivá pro obor advokacie a oblasti tzv. legal tech a dále popularizovat agilitu. Akademie nabízí webináře, workshopy a školení jako součást komplexní nabídky služeb společnosti Agilawyer pro malé a středně velké advokátní kanceláře i interní právní týmy.

Akademie se bude věnovat tématům jako je např. osobnostní rozvoj, manažerské a komunikační dovednosti, práce v týmu, vedení týmu, vztahy s klienty, prezentace kanceláře či rozvoj značky, práce se sociálními médii, či kyberbezpečnost. Semináře jsou určeny jak čerstvým absolventům právnické fakulty, právníkům a advokátům, tak i zkušeným partnerům, kterým kurzy mohou dát novou perspektivu rozšířenou o pohledy z jiných globálních advokátních kanceláři. Akademie odstartuje prvním webinářem v pátek 14. dubna s názvem ‘Tipy a triky pro osobní i firemní rozvoj a větší výsledky’.

„Letos jsme spustili AgiLawyer Academy s vizí přinášet témata ze zahraničních advokátních kanceláří do prostoru střední Evropy. Naši profesionální lektoři a koučové pomáhají advokátům a právníkům získat cenné znalosti a dovednosti v rychle se rozvíjející oblasti právních technologií, ve specifických právních a obchodních oblastech, v managementu, marketingu, komunikaci a tzv. soft skills, aby tak zlepšili sebe i firemní výsledky.“ Říká Ondřej Dvořák, co-founder.

„V nejbližší době budou kurzy probíhat především online a v angličtině. Připravujeme ale také několik školení na míru, která fungují mnohem lépe v menší skupince a naživo s lektorem, například obchodní a manažerské dovednosti, vyjednávání či stále více rezonující téma tzv. well-beingu. Snažíme se přinášet právníkům i dalším odborníkům širokou škálu vzdělávacích příležitostí na nejrůznější témata, abychom je seznámili s nejnovějšími trendy,“ doplňuje Miroslav Hyrman, co-founder.

AgiLawyer tak naplňuje svůj záměr zastřešovat kromě svých obchodních činností také oblast vzdělávání a neziskových projektů. V neziskové oblasti úspěšně provozuje jako jeden z projektů platformu s názvem UA.Support – Linking Help, která spojuje ukrajinské uprchlíky, kteří potřebují právní pomoc, s příslušnými právními poradci. Platforma dosud odbavila přes 3200 případů a spolupracuje s ní 300 advokátů z 30 převážně evropských zemí

Předchozí

Investiční fond Valori ušil strategii na současné „špatné počasí“ na trzích

Novým šéfem daňového a právního oddělení KPMG je Szmaragowski

Další