Arrows Etl představila nové posily

|

Arrows Etl advokátní kancelář posiluje svůj tým o další čtyři právníky. Pro kancelář to znamená posílení kapacit ve veřejných zakázkách, pracovním a správním právu, jakož i v realitním a korporátním právu. S novými posilami v Olomouci, Praze a Českých Budějovicích Arrows potvrzuje odhodlání k neustálému rozvoji a rozšiřování specializovaných týmů napříč všemi pobočkami.

Mgr. Romana Vencel je právník s praxí z Ministerstva zemědělství, kde se specializovala na veřejné zakázky a dotační legislativu. V Arrows se stane klíčovou součástí týmu veřejných zakázek a dotací pod vedením advokáta Mgr. Antonína Hajduška, LL.M.

Advokátka JUDr. Barbora Kořenářová rozšiřuje naše působiště mezi Českými Budějovicemi a Prahou. Se sedmiletou praxí na správním úseku Krajského soudu v Českých Budějovicích přináší do týmu bohaté zkušenosti s pracovním a správním právem.

2024_02_Romana Vencel
Mgr. Romana Vencel. Foto: Arrows Etl

Advokát Mgr. Kryštof Pazdírek je novou advokátní posilou realitního a korporátního týmu a Mgr. Josef Svoboda je právník se specializací v oblastech energetického, korporátního a realitního práva.

Vedoucím střediska Praha byl také nově jmenován Mgr. Marek Hučík, dosavadní vedoucí advokát naší pražské pobočky. Marek je dlouholetý člen týmu Arrows a je důkazem toho, že Arrows dává šanci svým mladým kolegům.

Jakub Dohnal, CEO Arrows, zdůrazňuje ambice firmy: „V Arrows máme za poslední rok tři nové partnery a neustále hledáme další. Vždy bylo mojí ambicí spojovat lidi a hledat nové partnery a společníky. Budu v tom určitě pokračovat.“

Předchozí

Nejvyšší soud potvrdil podmíněné tresty rodičce a dule za smrt novorozence

Důvěra Čechů v Ústavní soud klesla

Další