bpv asistovala Conseq Realitní při akvizici centra Opatovská

|

bpv BRAUN PARTNERS poskytla investičnímu fondu Conseq Realitní právní poradenství při akvizici obchodního centra Opatovská v Praze od společnosti TTP Invest, a.s. Právní služby zahrnovaly due diligence a vyjednávání transakční dokumentace. Kromě bpv BRAUN PARTNERS radili kupujícímu KPMG (finanční a daňoví poradci) a SENTIENT (techničtí poradci), na straně prodávajícího pak advokátní kancelář Liška & Sabolová (právní poradci).

Celá nemovitost OC Opatovská prošla kompletní rekonstrukcí, která byla dokončena v roce 2019 a při níž byly použity moderní technologie, s důrazem na ekologii a životní prostředí. Celková pronajímatelná plocha obchodního centra je cca 6,2 tisíce m2 a je ze 100 procentpronajata. Mezi nájemci je například Lidl, dm drogerie, PEPCO, KiK, BENU lékárna, PetCenter, GECO, Človíčkov, POMPO. Součástí OC Opatovská je také více jak 200 parkovacích míst.

O právní poradenství se na straně bpv postaral nemovitostní tým ve složení partnerů Gabriely Špak Porupkové a Miroslava Dudka, za podpory advokátů Pavlíny Tejralové, Filipa Balouška a Nikoly Ourodové.

Foto: Michael Gaida z Pixabay

Předchozí

Nový právní butik, odchod z partnerské pozice i Zákon lásky

L&B: FORUM Má brát lektor za školení pro ČAK 15 tisíc?

Další