L&B: FORUM Má brát lektor za školení pro ČAK 15 tisíc?

|

Kolik má brát lektor za školení pro Českou advokátní komoru a kdo jím má být? Byla by adekvátní částka tři tisíce korun za hodinu, nebo je to moc? Jak zatraktivnit školení koncipientů, ale i další vzdělávání advokátů? Jak zvýšit jeho kvalitu, aby nešlo jen o opakování toho, co se naučili ve škole? A jak by měly vypadat advokátní zkoušky? O tom všem mluvíme ve čtvrtém Lawyers & Business: FORUM.

V pořadí čtvrté debaty Lawyers & Business: FORUM se účastnili za Komoru 2.0: Lucie Dolanská Bányaiová, za Kandidátku 21 Monika Novotná, za Otevřenou advokacii Markéta Selucká a za Moderní advokacii Ladislav Smejkal. A ve většině věcí se až překvapivě shodli.

Lawyers & Busines: FORUM diskutují vybraní kandidáti do představenstva České advokátní komory, každou ze čtyř kandidujících platforem vždy reprezentuje jedna advokátka či jeden advokát. Kulaté stoly moderuje šéfredaktor magazínu Lawyers & Business Jan Januš. K dispozici jsou čtyři vydání: Advokáti ve veřejném prostoru a požadavky na jejich etiku a Digitalizace a elektronická advokacie + Rozšiřování služeb poskytovaných advokáty a Služby a komunikace České advokátní komory a Vzdělávání advokátů.

Foto: Danny Nguyen

Předchozí

bpv asistovala Conseq Realitní při akvizici centra Opatovská

Matrix přináší světelnou revoluci

Další