bpv radila J&T při prodeji Red Courtu v Karlíně

|

bpv Braun Partners poskytla společnosti J&T Real Estate CZ právní poradenství při prodeji prémiového kancelářského projektu Red Court v Praze – Karlíně. Právní služby zahrnovaly podporu při due dilligence a přípravu a vyjednávání transakční dokumentace. Exkluzivním nájemcem stavby, kterou navrhlo renomované studio CMC architects inspirováno atmosférou a historií místa, je průmyslově-technologický holding Czechoslovak Group (CSG), který zde soustředí své pražské pracovníky. bpv Braun Partners radili v minulých měsících právě i v této věci.

O právní poradenství se na straně kanceláře postaral nemovitostní tým ve složení partnerů Gabriely Špak Porupkové a Miroslava Dudka.

Budova o osmi nadzemních a třech podzemních podlažích nabízí prostory přesahující sedm tisíc m2, a to včetně velkorysé střešní terasy, kolárny nebo sprch – přesně dle současných karlínských trendů. Navíc získala certifikace Leed Gold, druhé nejvyšší oceněním standardu Leed, který hodnotí environmentální dopad a udržitelnost staveb.

J&T Real Estate je developer věnující se realitním projektům, které jsou zajímavé a neobyčejné svou vizí a architekturou. Snahou je realizovat řešení s nadstandardní užitnou hodnotou pro místní občany, nájemníky, ale i okolní prostředí. Důraz je kladen na design, materiály i provedení. To vše dělá z jejich projektů – mezi které patří například kancelářský komplex Rustonka či rezidence Kampa – dlouhodobě výnosné investice už více než deset let.

Předchozí

Inovace stavebního práva: nekonečný příběh pokračuje?

Stálá konference českého práva: Tentokrát o etice

Další