CEO magazín představí nejúspěšnější muže Česka

|

Redakce prestižního magazínu CEO vybrala vítěze přehledu Top nejúspěšnější muži magazínu CEO z portfolia mediálního domu A11. Předání cen proběhne v úterý 24. 10. 2023 v prostorách exkluzivního rezidenčního projektu Vanguard.

Přehled Top nejúspěšnější muži magazínu CEO je tradiční součástí aktivit mediálního domu A11. Jeho cílem je každoročně ocenit přínos osobností z různých oblastí domácího podnikatelského světa. Ocenění se uděluje ve všech klíčových segmentech domácí ekonomiky od průmyslu a obchodu přes zemědělství až po finanční sektor, vrcholným oceněním pak je cena pro absolutního vítěze.

„Oceněné vybíráme mezi vrcholovými manažery a podnikateli, kteří nás inspirují a jejichž příběhy chceme přiblížit našim čtenářům,“ říká Jan Januš, šéfredaktor pořádajícího magazínu CEO. „Zaměřujeme se přitom jak na rychle rostoucí firmy, tak také na zkušené hráče, kteří trhu v obtížných ekonomických, geopolitických i společenských podmínkách přinášejí potřebnou zkušenost, stabilitu a myšlenkovou soudržnost,“ dodává Jan Januš.

„Udělování cen přehledu Top nejúspěšnější muži magazínu CEO je pro nás obrovskou příležitostí k setkání s našimi obchodními partnery a přáteli,“ dodává Jan Kulich, ředitel strategického rozvoje a marketingu mediálního domu A11.

„Právě díky pevným a vřelým vztahům se mediálnímu domu A11 daří rozvíjet vydavatelské i obchodní aktivity tempem, které v Česku v současnosti myslím nemá obdobu,“ dodává David Korn, obchodní ředitel A11.

O CEO magazínu

CEO přináší rozhovory s generálními řediteli, sleduje české i zahraniční trendy v řízení firem a pomáhá manažerům a majitelům firem s rozvojem jejich osobního potenciálu. Každé jeho vydání je doprovázeno diskusními setkáními klíčových majitelů a ředitelů firem.

„CEO chápeme jako ucelenou platformu magazínu, webu a eventů,“ vysvětluje Aleš Zavoral, majitel mediálního domu A11. „Navazujeme tak na úspěšný koncept projektů Lawyers & Business Forum a Estate Business,“ dodává Aleš Zavoral.

Předchozí

SVL: Limity a možnosti užívání umělé inteligence v právním poradenství

Čermák v nové kanceláři i seminář o AI ve sněmovně

Další