Cerha Hempel Kališ nově dělají i trestní právo

|

Advokátní kancelář Cerha Hempel Kališ & Partners nově nabízí svým klientům služby v oblasti trestního práva, a to včetně trestní odpovědnosti právnických osob a hospodářské a daňové kriminality. Trestněprávní služby bude poskytovat ve spolupráci s Petrou Zaoralovou, advokátkou a specialistkou na tuto oblast.

Petra Zaoralová, díky svým předchozím zkušenostem z renomovaných advokátních kanceláří, bude klientům poskytovat služby zejména v otázkách obhajoby fyzických a právnických osob i zastupování poškozených, včetně trestní odpovědnosti právnických osob a criminal compliance. „Pro spolupráci s Cerha Hempel jsem se rozhodla na základě jejich silného zastoupení v mezinárodní síti advokátních kanceláří. Díky tomu jsme schopni nabídnout naše služby českým i zahraničním klientům,“ uvádí Petra Zaoralová z advokátní kanceláře Zaoralová Legal.

„Rozšířením našeho portfolia o trestněprávní poradenství chceme posílit naše postavení na trhu. Pro spolupráci jsme si nemohli vybrat nikoho povolanějšího než jednu z mála specialistek na trestní právo u nás, advokátku Petru Zaoralovou,“ dodal Martin Kartner z advokátní kanceláře Cerha Hempel Kališ & Partners.

Předchozí

Havel & Partners: Dojde k přesunu významné části bohatství do rukou žen

Novým partnerem Arrows je Petr Valent

Další