Novým partnerem Arrows je Petr Valent

|

Novým partnerem advokátní kanceláře Arrows ETL Global se stal Petr Valent. Zaměří se především na silnější spolupráci v rámci česko-německo-rakouského příhraničí a výrazný rozvoj střediska v Českých Budějovicích, které vede. Obchodnímu právu se věnuje více než deset let a jeho specializací jsou zejména mezinárodní transakce, fúze a akvizice.

S Arrows spolupracuje Petr Valent od roku 2021, v lednu 2022 založil pobočku v Českých Budějovicích, která má ambici stát se největším poradenským střediskem svého druhu v jižních Čechách. Předtím měl od roku 2013 vlastní advokátní praxi. Jeho klienty jsou především firmy z oblasti dopravy, energetiky, strojírenství, stavebnictví a zemědělství.

“Mou hlavní motivací vstupu do Arrows byla snaha nabídnout klientům komplexnější portfolio služeb, než kterého je schopen samostatný advokát. Zároveň mi chyběla v jižních Čechách významná a dynamická advokátní kancelář s mezinárodním přesahem. A přesně tyto atributy Arrows splňuje. K tomu má mladý a energický tým lidí, se kterými jsem si skvěle sedl i po lidské stránce,” říká Petr Valent, partner v advokátní kanceláři Arrows ETL Global.

Petr Valent žije střídavě v Českých Budějovicích a v rakouském Innsbrucku. Dva roky působil rovněž v americkém Coloradu, kde spolupracoval s českou vládní agenturou CzechTrade a místním World Trade Center. Nyní klientům radí zejména při převodu a krizovém řízení podniků, nejraději ale pomáhá uspět českým podnikatelům na zahraničních trzích. Kromě práva se věnuje rovněž developmentu, provozu sportovního areálu a sám je aktivním členem výjezdové jednotky dobrovolných hasičů

Předchozí

Cerha Hempel Kališ nově dělají i trestní právo

Jak správně založit a vést advokátní kancelář? Chystá se speciální kurz

Další