Chaty na rybárně: Komfortní odpočinek

|

Rekreační projekt je ideální pro ty, kdo hledají krásné místo, kam mohou utéct před shonem všedních dnů

Právě nyní si můžete koupit rekreační chatu v malebném prostředí – na klidném břehu řeku Otavy, nedaleko Orlíku. Nachází se v soukromém areálu, má vlastní pozemek a parkovací stání. Celek tvoří pouze 18 chat. Jejich obyvatelé budou mít k dispozici společný, zastřešený bazén se slanou vodou, saunu a možnost zapůjčení lodiček.

Komfortní rekonstruované chaty mají velikost od 40 m2, terasu s okouzlujícím výhledem a pozemek s plochou od 150 m2 . Navíc mají rezidenti k dispozici i společné části areálu a prostor pro společné aktivity.

Kromě toho, že jsou tyto chaty skvělým místem pro rekreaci a odpočinek, představují také vynikající investiční příležitost. 

Při vstupu do chaty vás přivítá obývací místnost spojená s kuchyňským koutem. Dveře vedou na prosluněnou terasu, která nabízí výhled na okolní lesy a zeleň a je ideálním místem pro snídani nebo odpolední relaxaci. Do patra navrženého jako prostorná ložnice až pro čtyři osoby vedou dřevěné schody.

Chatová osada Na Rybárně je ideální destinace pro milovníky procházek, rybáře, cyklisty či houbaře. Skvěle se hodí jako základna pro výlety do okolí, i pro ty, kdo jen hledají klidné místo k odpočinku po celý rok.

Místo je součástí obce Dědovice, která nabízí obchod s potravinami i několik restaurací, chatová osada ale leží v její klidné části obklopené přírodou a zelení. Nedaleko se nachází lázeňská obec Vráž s půvabným novogotickým zámečkem, blízko je hrad Zvíkov. Okolní bohatě zalesněná krajina je plná turistických i cyklistických tras. K výletům láká i nepříliš vzdálený Orlík. Historické město Písek je odsud jen necelých 20 minut.

Prodej zajišťuje exkluzivně realitní společnost LEXXUS NORTON. A chaty jsou k nastěhování.

Web: Chaty-na-rybarne.cz

Předchozí

Odměňování úředníků je zastaralé, má se změnit

Rozběhněte to s Kontem Bariéry a advokátní kanceláří Eversheds Sutherland

Další