Cironis je Investment Principalem Havel & Partners

|

Specializovaný tým Havel & Partners pro oblast venture kapitálu posílil Tomáš Cironis, který působí v advokátní kanceláři jako Investment Principal. Na této pozici má na starosti strategický rozvoj a business development dané oblasti a posilování vztahů se zakladateli startupů. Je zodpovědný za analýzu trhu, správu investic, vyhledávání nových příležitostí a odbornou podporu v rámci poradenství pro klienty.

„Tomáš k nám přichází s jedinečnou a detailní znalostí trhu. Je dlouhá léta aktivním členem startupové komunity, díky čemuž má výjimečnou schopnost budovat a prohlubovat klíčové a dlouhodobé obchodní vztahy. Pomůže nám tak upevnit naši pozici na venture kapitálovém trhu a hledat nové investiční i byznysové příležitosti. Společně se zaměříme na podporu růstu našich klientů a dalšího strategického rozvoje našeho týmu,“ říká Václav Audes, partner zodpovědný za vedení týmu pro oblast venture kapitálu.

Tomáš Cironis prošel českými venture capital fondy UP21 a Air Ventures. Pracoval také pro neziskovou organizaci Czech Founders, kde měl na starosti budování startupové komunity spolu s vyhledáváním a analytickým hodnocením investičních příležitostí. Byl i ředitelem evropské části celosvětové startupové soutěže Disraptors, které se účastnily nejlepší evropské startupy. Spolupracoval zde se Stevem Wozniakem, spoluzakladatelem Apple; s Holly Branson, CPO Virgin a dcerou Richarda Bransona; s Toscou Musk, sestrou Elona Muska, či zástupci Revolutu, Stanfordu, Washington Post, Y Combinator či UiPath.

Cironis také buduje středoevropskou investiční platformu Startup Kitchen, která se soustředí na foundery a jejich první investiční kola v celém CEE regionu. Působí i jako startupový porotce v několika mezinárodních investičních organizacích včetně SeedStars nebo ASU+GSV Summit.

Předchozí

Exekutoři varují: Justiční pohledávky má vymáhat jen Celní správa

ČAV: Dlužníkům se sráží ze mzdy nejméně v historii

Další