Clifford Chance radila CBRE při prodeji švédských aktiv

|

Pražská kancelář Clifford Chance poskytla právní podporu společnosti CBRE Investment Management, globální společnosti zabývající se správou investic do nemovitostí, v
souvislosti s prodejem dvou švédských maloobchodních aktiv, Port 73 a Gallerian Nian, realitní investiční společnosti NIAM.

Port 73 je hybridní nákupní centrum a maloobchodní park o rozloze 35 tisíc metrů čtverečních, který se nachází v obci Haninge v okrese Stockholm. Nákupní centrum se značnou kancelářskou plochou Gallerian Nian se nachází ve městě Gävle a rozkládá se na ploše přibližně 22 tisíc metrů čtverečních.

Robert Sninčák, Fund Manager společnosti CBRE, uvedl: „Jsme rádi, že se nám díky komplexní právní podpoře společnosti Clifford Chance podařilo úspěšně dokončit tento prodej. Oborné znalosti a profesionalita právního týmu byly nedílnou součástí hladkého průběhu této transakce.“

„Náš pražský tým úzce spolupracoval s Vinge, naší spřátelenou právní kanceláří ve Švédsku, a soustředil se na hladký a úspěšný průběh této přeshraniční transakce, která posílila partnerství Mezi Clifford Chance a CBRE,“ dodal Emil Holub, partner Clifford Chance.

Tým Clifford Chance, který na této transakci pracoval, vedl partner pražské kanceláře a vedoucí nemovitostní praxe Emil Holub a counsel Aneta Disman. Tým dále podpořil advokát Ondřej Dolenský.

Předchozí

Veselé Velikonoce v advokacii!

Valášek: Oddlužení přestává plnit svoji roli. Svědčí o tom počet návrhů

Další